The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

PAADIHOOLDUSVAHENDID

NANO HO...
NANO HOOLDUSVAHENDITE KOMPLEKT- NASIOL
Nasiol nanotoodete komplekt paatide ja jahtide hoolduseks.
NAS-1503
Hind: 265.00 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHENDITE KOMPLEKT KOTIS - CLEANTOGLEAM, S

CleanToGleam puhastusvahendid vastupidavas ja praktilises kandekotis. Komplekt sisaldab: 1 l puhastusvahendit Boat Wash; 1 l poleerimisvahendit Boat Polish; 1 l puhastusvahendit Rib Cleaner; 750 ml siseruumide puhastusvahendit Interior Cleaner; 750m l klaasipuhastusvahendit Glass Cleaner; 750 ml lõhnastajat Deodoriser, kolme erineva kardedusastmega švamme Sponge 1, Sponge 2, Sponge 3 ja pakk mikrokiud puhastuslappe (5 tk).

CTG-PROMO-PACK-S
Hind: 129.00 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- MARINE SHINE, 750 ml

Autosol - Marine Shine. Universaalne, abrasiivne vahend, mis poleerib, puhastab ja kaitseb alumiinium-, kroom- , messing-, vask-, roostevaba- ja teisi läikivaid metallpindasid. Sobib samuti tugevatele plastikpindadele. Eemaldab korrosioonijäljed ja taastab pinna algse sära.

AS01001191
Hind: 34.24 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- MARINE SHAMPOO- FOAMLESS
Autosol Marine Shampoo on vahutu üldpuhastuskonsentraat, mida sobib kasutada kõikjal paadis. Toode on sobilik just meretingimustes kasutamiseks, loodussõbralik ja biolagunev.
AS11015502
Hind: 12.22 €
POLEERI...
POLEERIMISVAHEND- BOAT COMBI POLISH
Poleerimisvahend Autosol Boat Combi Polish taastab ilmastiku poolt kahjustatud ja tuhmunud värvitud pinnad. Eemaldab ka väiksemad värvikriimustused. Autosol ilmastikukindel polümeervaha sobib kõikidele paadi värvitud plastikosadele ja gelcoat pindadele.
AS11015210
Hind: 17.20 €
PAADIVA...
PAADIVAHA- BOAT WAX
Ilma abrasiiv aineteta Autosol Boat Wax paadivaha on lihtsalt kasutatav ja jätab peale kasutamist pinnale kaitsva-ja kulumiskindla ning UV-kindla kõrgläikega kaitsekihi.
AS11015010
Hind: 18.06 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- INFLATABLE BOAT & FENDER CLEANER
Autosol Inflatable Boats and Fender Cleaner puhastusvahend on mõeldud täispuhutavate paatide ja vendrite puhastamiseks. Eemaldab hästi ka rasvase ja õlise mustuse. Sobib kõikidele kummi-, PVC- Hypalon ja muudele sarnastele pindadele.
AS11015810
Hind: 17.40 €
PAADIVA...
PAADIVAHA- NANO PROTECTION HARDWAX
Nano Protection Hard Wax on nanotehnoloogial põhinev ja kõige kaasaegsem värvi kaitseks loodud vaha, mis hetkel saadaval. Pikaajalise kaitse tagavad kõrgefektiivsed nanoosakesed ja kaasaegsed polümeerid, mis kaitsevad värvkatet soola, putukate, puuvaigu ja paljude teiste keskkonna mõjude eest. Võrreldes tavaliste vahadega kaitseb nanovaha töödeldud pinda kuni viis korda kauem.
AS11053710
Hind: 26.14 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- BOAT STAINLESS STEEL POWER CLEANER
Autosol Boat Stainless Steel Power Cleaner on effektiivne puhastusvahend roostevabadele pindadeet. Sobib samuti ka kasutamiseks koduses majapidamises.
AS11051700
Hind: 8.67 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- BIRD & SPIDER STAIN REMOVER
Autosol Bird and Spider Stain Remover puhastusvahend eelmaldab kiiresti ja tõhusalt lindude väljaheited ja putukate poolt tekitatud plekid kõikidelt klaas-, plastik-, metall- ja gelcoat pindadelt.
AS11053900
Hind: 10.56 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- INTERNATIONAL TEAK RESTORER
International teak Restorer puhastab ja taastab tiigipuu ja teiste sarnaste puitpindade loomuliku värvi ja ilu. Sobib kasutamiseks ka aiamööbli puhastamiseks. Toode ei kahjusta kõrval asuvaid plastik- ega alumiiniumpindasid.
YMB840/500BA
Hind: 15.90 €
TIIKPUU...
TIIKPUU ÕLI- INTERNATIONAL TEAK OIL
Kvaliteetne tiigipuu immutusõli, mis tekitab pinnale kaitsva, kauakestva ja hästi puhastatava kattekihi. Sisaldab linaõli. Sobilik kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes.
YMB845/500BA
Hind: 15.90 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- INTERNATIONAL SUPER CLEANER
Puhastusvahend mustuse- ja rasvade eemaldamiseks plastikpindadelt. Kasutatakse peamiselt ka värvitavate pindade eelpuhastamiseks.
YMB620/500BA
Hind: 15.90 €
POLEERI...
POLEERIMISVAHEND- INTERNATIONAL MARINE POLISH
Peeneteraline, vahaga poleer. Annab värvitud pinnale kaitse- ja kõrgläike.
YMB633/500BA
Soodushind: 11.99 € (Tavahind: 15.90 €)
PAADIVA...
PAADIVAHA- INTERNATIONAL MARINE WAX
Tugev vaha, mis pakub pikaajalist kaitset. Lihtne kasutada ning sobib erinevatele pindadele. Ilma abrasiiv-aineteta ja silikoonita.
YMB634/500BA
Soodushind: 11.99 € (Tavahind: 15.90 €)
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- INTERNATIONAL STAIN REMOVER
International Stain remover - Tugev süvapuhastus geel, mis eemaldab paadikorpuselt kollaseks tõmbunud rooste- ja kollaseks tõmbunud plekid, samas pinda kriimustamata ja kahjustamata. Tänu geeljale vahendile on seda vahendit hea kasutada ka vertikaalsetel pindadel.
W107442
Hind: 16.90 €
POLEERI...
POLEERIMISVAHEND- INTERNATIONAL LIQUID RUBBING
Abrasiivne, praktiliselt lõhnatu poleerimisvedelik klaasplastikust- ja värvitud pindade endise läike taastamiseks. Ei sisalda vaha ega silikooni. Nii käsitsi- kui ka masinaga poleerimiseks. Sobib ka sõiduauto-, autosuvila- või aiamööbli poleerimiseks.
YMA625/500BA
Soodushind: 11.99 € (Tavahind: 15.90 €)
HOOLDUS...
HOOLDUSVAHEND- TEKSTIILI VEEKINDLUSE TAASTAJA, 500 ml
Vee baasil valmistatud vahend tekstiili veehülgavuse taastamiseks. Sobib kasutamiseks varikatustele, istmetele ja muudele kangastoodetele. Ei määri kangast ega mõjuta hingavust. Kogus 500 ml.
M19215288
Hind: 27.80 €
NUIVÄHK...
NUIVÄHKIDE EEMALDUSVAHEND - SHARKBITE BARNACLE REMOVER, 0,5 l
Sharrbite Barnacle Remover on ülitugev vahend, mis sobilik mootorijala, kere, trimmilabade ja sõukruvi puhastamiseks nuivähkidest. Tõhus ja võimas lubja lahusti muudab nuivähkide eemaldamise lihtsaks, samas kahjustamata kõrvalolevaid pindu. Toodet võib kasutada ka lakitud või värvitud pindadel, alumiiniumil, terasel, geelkattel, klaaskiud pindadel, Sharkbite ei sisalda soolhapet ega ole külmatundlik. Biolagunev toode. 500 ml pihustiga pudel.
W106490
Hind: 27.90 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND- SHARKBITE WATERLINE CLEANER, 0,5 l
Sharkbite Waterline Cleaner on eriti tõhus puhastusaine paadikorpuse puhastamiseks nii all- kui pealpool veeliini. Eemaldab mustuse-, lima- ja soolajäljed värvilt aluspinda kahjustamata. Pulvorisaatoriga 500 ml pudel.
W105635
Hind: 18.90 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND - ALUMINIUM CLEANER/RESTORER, 1.89 l
Effektiivne vahend alumiiniumpaatide puhastamiseks ja uuendamiseks. Mõeldud eelkõige mustuse ja veetaimede eemaldamiseks ning veepiiri puhastamiseks värvimata alumiiniumpindadelt. Bioloogiselt lagunev. Peale alumiiniumpinna puhastamist on soovitatav pind katta Aluminium Polish poleerimisvahaga.
W107427
Hind: 44.80 €
POLEERI...
POLEERIMISVAHEND- ALUMINIUM POLISH, 473 ml
Alumiiniumpaatide läikevaha. Kaitseb ja säilitab alumiiniumi seisundi uuena, kaitseb söövitamise, rooste ja tuhmumise eest. Lihtne ja kiire moodus kaitsta ja säilitada alumiiniumipinda söövituse eest. Aine kantakse töödeldavale pinnale ning hõõrutakse puhta ja kuiva lapiga laiali. Soovitatav kasutada ka juba enne esimest paadi vette laskmist.
W107428
Hind: 28.76 €
ÕHUVÄRS...
ÕHUVÄRSKENDAJA - CLEANTOGLEAM DEODORISER, 0,75 l

GleanToGleam õhuvärskendaja on valmistatud keskkonnasõbralikest biolagunevatest komponentidest. Mündilõhnaline õhuvärskendaja tagab värskuse ja meeldiva lõhna paadi- ja kaatri siseruumides. Valmistatud inglismaal.

CTG-DEODOR/0.75
Hind: 12.90 €
POLEERI...
POLEERIMISVAHEND - CLEANTOGLEAM BOAT POLISH, 1 l

CleanToGleam Marine Polish on valmistatud polümeeri ja karnauba vaha baasil ning spetsiaalselt toodetud silikoonivabalt, mõeldes eelkõige merekeskkonnale. Puhastusvahendi eriline koostis võimaldab tal eemaldada vee ja õli plekke, tagades samas pindadele maksimaalse UV-kaitse. Vahend on sobilik GRP-, metall-, pleksiklaasist ja ka värvitud pindadele. Valmistatud inglismaal.

CTG-BOAT-POLISH/1
Hind: 29.90 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND - CLEANTOGLEAM BOAT WASH, 1 l

CleanToGleam Boat Wash on valmistatud biolagunevatest taimeekstraktidest ja eemaldab paadi- ja kaatri välispindadele kogunenud mustuse ja soola ja samas andes särava ja puhta viimistluse. CleanToGleam Boat Wash on keskkonnasõbralik. Valmistatud inglismaal.

CTG-BOAT WASH/1
Hind: 22.90 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND - CLEANTOGLEAM RIB CLEANER
CleanToGleam Rib Cleaner on spetsiaalne puhastusvahend materjalidele nagu hüpalon, PVC, vinüülkatted, sealhulgas vendrid, poid. Toode on valmistatud biolagunevatest komponentidest.
CTG-RIB/1
Hind: 16.90 €
KLAASIP...
KLAASIPUHASTUSVEDELIK - CLEANTOGLEAM GLASS CLEANER, 1 l
CleanToGleam klaasipuhastustvedelik tagab klaasist-, pleksiklaasist- ja plastikust akendest kristallselge puhtuse. Sobib kasutamiseks ka peeglite ja kraanide puhastamiseks. Toode on valmistatud keskkonnasõbralikest biolagunevatest komponentidest. Valmistatud Inglismaal.
CTG-GLASS/1
Hind: 9.90 €
PUHASTU...
PUHASTUSVAHEND - CLEANTOGLEAM INTERIOR CLEANER, 0,75 l
CleanToGleami mitmeotstarbeline puhastusvahend, mis sobilik paadi kajutite, siseruumide ja kokpittide puhastamiseks. Sealhulgas vaibad, vinüül, peatoed, polstrid ja nahksisustus. Toode on valmistatud keskkonnasõbralikest biolagunevatest komponentidest. Valmistatud Inglismaal.
CTG-INTERIOR/0.75
Hind: 12.90 €
HOOLDUS...
HOOLDUSVAHEND- GELCOAT SEALER UV+
Nanotehnoloogial põhinev Gelcoat Sealer on multi-funktsionaalse toimega vahend, millega töödeldakse/puhastatakse veeliini pealset gelcoat pinda. Taastab UV kahjustatud ja pleekinud gelcoat pindadel nende esialgse värvi ja sära. Samuti tekitab pinnale kaitsekihi ning tänu nano-osakestele seisab plastik-pind oluliselt kauem puhas, kui tavalist kaitsevaha kasutades.
M19411000
Soodushind: 24.99 € (Tavahind: 29.90 €)
HOOLDUS...
HOOLDUSVAHEND- PROPELLER AND DRIVE SEALER SPRAY
Nanotehnoloogial põhinev kaitsevahend sõukruvidele ja mootori jalale. Sobilik kõikidele metallpindadele, mis asuvad allpool veeliini. Vahend moodustab pinnale läbipaistva kleepumisvastase kihi, mis takistab merevetikate ja muude bioloogiliste organismide kasvu propelleril ja mootorijalal.
M19411006
Hind: 29.90 €
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
 
CUSTOMERS WHO ORDER OUTSIDE EU COUNTRIES CAN PURCHASE WITHOUT VAT
Lenco Marine Life Cell Owatrol 3M Chatham Sika Pretech Unimer

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis