The Biggest Marine Webstore Around The Baltic Sea
Ostukorv on tühi
Menüü Tootegrupid
Sulge

MOOTORPAADID, SÕUDEPAADID

SÕUDEPA...
SÕUDEPAAT - NORDLINE 29

Sõudepaat Nordline 29 on enim kiidetud paat kalastuseks. Tänu katamaraan põhjale on tagatud ülim stabiilsus – võib julgelt isegi püsti kalastada. Kerge paat liigub suurepäraselt aerudega ja on ka mootori paigaldamise võimalus. Paat on väga ruumikas ja varustatud kolme paari istmetega, millest kaks on teisaldatavad. Paadil on topelt põhi. Komplekti kuulub: Paat, vööri konks, päralaud, aerutulli pesad ja dokumentatsioon. Komplektis ei sisaldu aerud. Paadi pikkus: 2,95 m, laius: 1,35 m, kaal: 60 kg, parda kõrgu:s 0,5 m, süvis: 0,15 m, lubatud inimeste arv parda:l 3, lubatud koormus: 290 kg, lubatud mootori võimsus: 6 HJ, kategooria: D, mootori jala kõrgus: lühike, soovituslik aerude pikkus: 2,1 m, garantii 2 a, CE sertifikaat. Toodetud Eestis.

NORD-29
Hind: 670.00 €
SÕUDEPA...
SÕUDEPAAT - NORDLINE 38

Sőudepaat Nordline 38 on üks parimatest valikutest, kui otsite kerget, samas aga mahukat ja stabiilset paati, mida on lihtne transportida. Paat on lameda pőhjaga, mis annab talle hea stabiilsuse, on klassikalise sőudepaadi kujuga ning väga hästi aerude jőul edasi liikuv. Sees on piisavalt ruumi kolmekesi kalastada. Paadi tagumine iste on spetsiaalselt toodud ette poole, et oleks vőimalik mugavalt sőita käsijuhtimisega mootoriga. Pikkus: 3,8 m, laius: 1,4 m, kaal: 90 kg, parda kőrgus: 0,45 m, süvis: 0,15 m, lubatud inimeste arv pardal: 3, lubatud koormus: 330 kg, lubatud mootori vőimsus: 6 HJ, kategooria: D, värvus: vastavalt kliendi soovile, mootori jala kőrgus: lühike, soovituslik aerude pikkus: 2,4 m. Komplektis: vööri konks, päralaud, aerutullipesad, dokumentatsioon. Värvivalik: Roheline, sinine, valge. Garantii 2 a, CE sertifikaat. Toodetud Eestis.

NORD-38
Hind: 880.00 €
MOOTORP...
MOOTORPAAT - NORDLINE 41M

Mootorpaat Nordline 41M on parim universaalne paat, mida vőib kasutada siseveekogudel ja rannikuvetes nii kalastuseks kui lőbusőiduks. Paat liigub suurepäraselt aerudega ja vőimaldab kiiret sőitu ka mootoriga. Lai pőhi teeb paadi väga ruumikaks ja annab väga hea püstivuse. Vööris on lai iste, ahtris luugiga panipaik. Kogu paadi pilsivesi väljub ahtris oleva ava kaudu. Monoliitne kere annab paadile väga hea tugevuse ja vastupidavuse. Pikkus: 4,1 m, laius: 1,5 m, kaal: 100 kg, parda kőrgus: 0,55 m, süvis: 0,2 m, lubatud inimeste arv pardal: 4, lubatud koormus: 400 kg, lubatud mootori vőimsus: 10 HJ, kategooria: D, värvus vastavalt kliendi soovile, mootori jala kőrgus: lühike, soovituslik aerude pikkus: 2,7 m. Komplektis: vööri konks, päralaud, aerutullipesad, dokumentatsioon. Värvivalik: Roheline, Sinine, Valge. Garantii 2 a, CE sertifikaat. Toodetud Eestis. 

NORD-41M
Hind: 1120.00 €
MOOTORP...
MOOTORPAAT - NORDLINE 42

Mootorpaat Nordline 42 eristub klassikalisest sőudepaadist oma kőrge parda, lainekindluse ja ülemalt hea püstivuse poolest. Seda mudelit on aastakümneid kasutatud merel vőrgupaadina professionaalsete kalurite poolt. Paat lőikab hästi lainet, ilma et pritsiks vett paati ning kőrge ahter kaitseb tagantlaine eest. Tänu oma kujule on liikumiskiirus piisav nii aerude kui väikse mootoriga. Eriline pőhjakuju tagab selle, et paat ei tősta üksinda sőites vööri osa üles isegi siis, kui kogu last on ahtris. Ahtris on avar panipaik bensiinipaagile ja akule. Seda mootorpaati ei ole vőimalik ka parima tahtmise juures ümber pöörata. Pikkus: 4,2 m, laius: 1,55 m, kaal: 130 kg, parda kőrgus: 0,7 m, süvis: 0,2 m, lubatud inimeste arv pardal: 4, lubatud koormus: 400 kg, lubatud mootori vőimsus: 10 HJ, kategooria: D, värvus: vastavalt kliendi soovile, mootori jala kőrgus lühike, soovituslik aerude pikkus: 2,7 m. Komplektis: vööri konks, päralaud, aerutullipesad, dokumentatsioon. Värvivalik: Roheline, Sinine, Valge. Garantii 2 a, CE sertifikaat. Toodetud Eestis.

NORD-42
Hind: 1430.00 €
MOOTORP...
MOOTORPAAT - NORDLINE 51

Mootorpaat Nordline 51 on enim kiidetud ja väga pikka aega kasutuses olnud professionaalne mootorpaat kalapüügiks. Paat on laia pőhjaga ja seest väga ruumikas. Monoliitne kiiluballast annab mootorpaadile ülimalt hea stabiilsuse. Kaugjuhtimiseks pakume eraldi pardakonsooli. Vööris on ruumikas panipaik ankrule, ahtris bensiinipaagile ja akule. Mootorpaat on kőrge pardaga ja sobilik on pika jalaga mootor. Vööri osa on projekteeritud nii, et laine vett paati ei pritsi. Sobilikuks kasutusalaks on meri ja terava lainega veekogud. Paati on vőimalik komplekteerida vastavalt soovile erinevate lisadega ning valmistada erinevates värvides. Tegemist on ühe parima veesőidukiga rannikuvetes. Paadi pikkus: 5,15 m, laius: 1,7 m, kaal: 210 kg, parda kőrgus: 0,7 m, süvis: 0,2 m, soovituslik mootor kuni: 25 HJ, kategooria: D. Komplektis: vööri konks, päralaud, aerutullipesad, ankru kast vööris, dokumentatsioon. Värvivalik: Roheline, sinine, valge. CE sertifikaat. Garantii 2 aastat. Toodetud Eestis. 

NORD-51
Hind: 2695.00 €
CUSTOMERS WHO ORDER OUTSIDE EU COUNTRIES CAN PURCHASE WITHOUT VAT
Owatrol Beuchat Baltic Ropes Coo-Var NASA Marine Gator Guards Le Tonkinois Liqui Moly

Liitu meiega sotsiaalmeedias

Instagrami postitused

Jälgi meid Instagramis